Konferencja dot. teleopieki nad osobami starszymi i przewlekle chorymi

W dniu 7 kwietnia 2014 roku odbędzie się  konferencja  dot. teleopieki nad osobami starszymi i przewlekle chorymi zorganizowana w UM w Łodzi. Konferencja będzie inaugurowała projekt „TeleNrsCare-Sieć telepielęgniarstwa dla zintegrowania opieki nad osobami starszymi i przewlekle chorymi” Konferencja będzie przeprowadzona w języku angielskim. Wezmą w niej udział eksperci telepięlgniarstwa z Islandii oraz eksperci sieci telepielęgniarstwa międzynarodowej rady Pielęgniarek ( ICN).

Konferencja odbędzie się 7 kwietnia w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul Pomorska 251 w Łodzi w godz. 9-13 w Sali 1.17. Szczegółowy harmonogram konferencji podamy w późniejszym terminie.

ZOBACZ WSTĘPNĄ AGENDĘ KONFERENCJI…

Ilość osób na konferencję jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego. Osoby, które zakwalifikowały się na konferencję, będą o tym poinformowane mailowo. Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać do 3 kwietnia 2014 r. do godz. 12:00.

Bardzo dziękujemy za przesłanie zgłoszeń. Osoby, które zakwalifikowały się na konferencję  zostaną poinformowane o tym mailowo.